Про компанію

Власником ТМ Raftec є чеська компанія Revel Solution. Основними ринками продажів є Німеччина, країни Балтії, центральної та східної Європи.

Наша команда складається з висококваліфікованих фахівців, які об'єднані спільною пристрастю до досконалості та інновацій. R&D відділ безперервно аналізує ринок та впроваджує нові рішення, що робить нашу продукцію однією з кращих на ринку. Завдяки використанню сертифікованих матеріалів та багаторівневому контролю якості, ми забезпечуємо надійність та безпеку всіх наших виробів. Продукція ТМ Raftec сертифікована міжнародним органом у сфері випробувань, інспекції та сертифікації в Інженерно-випробувальному інституті (ІВІ), та відповідає всім вимогам у будівництві для центральної Європи. Створюючи Raftec ми віримо у важливість надійності, інновацій та безпеки. Наша місія - надавати інженерні системи для водопостачання та опалення, які допомагають створювати комфортні та безпечні умови життя для кожного. Ми розуміємо, що в інженерних мережах не буває другорядних елементів, і наш слоган "Головний елемент вашої системи" відображає цей принцип.

Виробництво продукції ТМ Raftec відбувається в Іспанії, Китаї та Туреччині. Втім, найвищі стандарти та актуальність ринку гарантуються завдяки тому, що головний офіс та R&D відділ розташовані в Празі, де сконцентрований, вимогливий до сучасного будівництва, ринок.

Асортимент інженерних систем ТМ Raftec ретельно продуманий і зручний у використанні для водопостачання та опалення. Ми пропонуємо широкий вибір систем, які дозволяють вирішувати завдання різного рівня складності швидко та ефективно. Ми не просто пропонуємо продукцію, але й забезпечуємо підтримку на кожному етапі співпраці, надаємо найактуальнішу інформацію для успішного використання наших систем. Будь хто: інсталятор, проєктувальник, торгова компанія, кінцевий споживач може отримати підтримку у нашому головному офісі в Празі 24/7.

Приєднуйтесь до інженерного світу Raftec і зосередьтесь на головному разом з нами!

img
500+

Партнерів, які обрали нас

345 +

найменувань продукції

до 7 років

Гарантія

Чому обирають нас?
 • img
  Надійність і безпека

  Першим і основним правилом команди Raftec є відповідальність і забезпечення якості нашої продукції. Весь асортимент інженерних систем виготовлений і адаптований відповідно до вітчизняних норм і правил з сертифікованого матеріалу. Вся продукція проходить контроль якості на виробництві та забезпечена гарантією.

 • img
  Асортимент і доступність

  Весь асортимент інженерних систем Raftec логічно зрозумілий і зручний у монтажі та експлуатації, що дозволяє вирішувати більшість завдань різної складності при монтажі. Продукція пропонує широкий вибір різних сучасних інженерних систем водопостачання та опалення. Широка мережа партнерів і складських запасів дозволять укомплектувати запити різної складності.

 • img
  Інновації і практичний досвід

  Фахівці Raftec безперервно виробляють аналіз споживчого ринку та впроваджують напрацювання в нашу продукцію, а практичний підхід і співпрацю з монтажними організаціями дозволяють приймати зважені і конструктивно правильні рішення в інженерних системах. Весь асортимент інженерних систем логічно зрозумілий і зручний у монтажі та експлуатації.

 • img
  Технічна і рекламна підтримка

  Вся продукція Raftec підтримується технічною документацією і різної допоміжної інформацією, яка дозволить вирішити різні питання як при проектуванні так в монтажі обладнання. Якісна і професійна рекламна підтримка дозволить всебічно просувати товар, інформувати і залучати нових потенційних клієнтів.