Про компанію

Німецька виробнича компанія Raftec була заснована в 1974 році у Берліні і спеціалізувалася на проектуванні інженерних мереж для промислових підприємств. У 1978 році компанія відкриває своє перше виробництво, і вже в 1981-му змінює основний фокус на виробництво елементів інженерних систем для жилих приміщень.

Слоган Raftec "Зосередьтеся на головному" не змінюється з моменту створення і з постійно зростаючим асортиментом компанії означає, що в інженерних мережах не буває другорядних елементів. Такий підхід вивів німецького виробника на лідируючі позиції в 14 країнах і дав поштовх до розвитку розгалуженої партнерської мережі в науковому інженерному співтоваристві.

Після міжнародної фінансової кризи 2008 року для того, щоб зберегти положення на ринку і широкий асортимент продукції, керівництво компанії приймає рішення зосередити основні виробничі потужності в Китаї. Виробництво трубних систем перенесене в Іспанію та Туреччину.

У Німеччині залишаються головний офіс, лабораторія, а також відділ ліцензування і контролю якості. Це гарантує дотримання найвищих німецьких стандартів для устаткування цього класу.

Новим напрямом, на якому компанія вирішила зосередитися в 2019 році став розвиток мережі власних освітніх центрів в країнах присутності. Це означає, що Raftec відкриває свою базу знань для кожного свого клієнта, полегшуючи його роботу на кожному етапі співпраці з компанією.

img
500+

Партнерів, які обрали нас

345 +

найменувань продукції

до 7 років

Гарантія

Чому обирають нас?
 • img
  Надійність і безпека

  Першим і основним правилом команди Raftec є відповідальність і забезпечення якості нашої продукції. Весь асортимент інженерних систем виготовлений і адаптований відповідно до вітчизняних норм і правил з сертифікованого матеріалу. Вся продукція проходить контроль якості на виробництві та забезпечена гарантією.

 • img
  Асортимент і доступність

  Весь асортимент інженерних систем Raftec логічно зрозумілий і зручний у монтажі та експлуатації, що дозволяє вирішувати більшість завдань різної складності при монтажі. Продукція пропонує широкий вибір різних сучасних інженерних систем водопостачання та опалення. Широка мережа партнерів і складських запасів дозволять укомплектувати запити різної складності.

 • img
  Інновації і практичний досвід

  Фахівці Raftec безперервно виробляють аналіз споживчого ринку та впроваджують напрацювання в нашу продукцію, а практичний підхід і співпрацю з монтажними організаціями дозволяють приймати зважені і конструктивно правильні рішення в інженерних системах. Весь асортимент інженерних систем логічно зрозумілий і зручний у монтажі та експлуатації.

 • img
  Технічна і рекламна підтримка

  Вся продукція Raftec підтримується технічною документацією і різної допоміжної інформацією, яка дозволить вирішити різні питання як при проектуванні так в монтажі обладнання. Якісна і професійна рекламна підтримка дозволить всебічно просувати товар, інформувати і залучати нових потенційних клієнтів.

×
Запит стати партнером