Байпас для колекторного блоку RAFTEC

Байпас виготовляється з латуні методом гарячого штампування і покритий нікелем. Блок складається з трійників з'єднаних мідною хромованою трубкою. Поєднання всіх елементів блоку між собою виконано на гумових ущільнювачів кільцях, що дозволяє відмовитися від використання додаткових ущільнювачів. Байпаси сумісні з колекторними блоками cеріі: RCO03-12, LCR-1.2-1.10.
Модифікації
Артикул Діаметр Розмір Ном.тиск Роб.температура Упаковка
MB-481 1/2" 210 мм 0,25КПа до 110С 1
Опис

Байпаси з перепускним клапаном - це блоки пристроїв, які підключаються до колекторів для перенаправлення потоку теплоносія до зворотного колектору у разі, коли витрати через колекторні петлі зменшуються нижче заданого значення. Це дозволяє зберегти гідравлічні характеристики системи незалежно від положення органів управління колекторних петель (ручні, термостатичні клапани і ін.), захистити насос від роботи «на закриту засувку».
Після досягнення значення диференціального тиску фіксованного налаштування, затвор клапана поступово відкривається. Таким чином, проводиться рециркуляція, яка є пропорційною перекриттю електротеплових клапанів, зберігає постійний диференціальний тиск контуру колектора. Фіксованне налаштування перепад тиску 25 кПа (0.25 бар).

Технічні характеристики
Матеріал корпусу: Латунь
Ущільнювач сальниковий: EPDM
Тип різьби приєднувальних патрубків: ЗР-ЗР
Різьба приєднувальних патрубків: 1/2"
Монтажна довжина насоса, мм: 130
Діапазон настроювального значення перепаду тисків, Кпа: 0,25
×
Запит стати партнером