Кутовий вентильний кран для підключення побутової техніки RAFTEC SILVER (1/2"х3/8") Ø10

Опис

Кран вентильний Raftec серії Silver - призначений для підключення до водопровідної мережі санітарно-технічних приладів з жорсткими штанговими підводками діаметром 10 мм (для приладу з мідними трубками). Патрубок до змішувача забезпечений латунною нікельованою накидною гайкою. Герметизація з'єднання забезпечується обтисненням тефлонового кільця ущільнювача. У комплекті передбачена декоративна чашка.

Кран виготовляється з латуні методом гарячого штампування і покритий хромом. Вентильний механізм крана виконаний з латунного повзунка з ущільнювачем який обертаючись за допомогою ручки поступово перекриває потік. У кульових кранах використовується трубна циліндрична різьба класу "А", що відповідає стандартам (ISO228 / 2. ISO 7/2). Крани застосовуються на трубопроводах, виконаних з різних матеріалів. Для герметизації різьбових з'єднань необхідно використовувати - льон сантехнічний з анаеробним герметиком, поліамідну нитку, фумленту. Не допускається використання крана для транспортування середовищ агресивних до матеріалів його елементів.
Модифікації
Артикул Розмір Вага Упаковка
VBE01005 1/2"х3/8" Ø10 111,8г 1шт
Технічні характеристики
Гарантія, років: 5
Матеріал корпусу: Латунь хромована
Робоча температура, °C: від 0 до 90
Середній повний термін служби, років: 15
Тип ручки: Поворотний ковпачок
Різьба: ЗЗ
Клас точності різьби: "А" (ISO7/2)
Насічка на різьбі: Так
Середній повний ресурс (відкриття-закриття), разів: 3000
Середнє напрацювання на відмову (відкриття-закриття), разів: 3000
Матеріал ручки: Пластик
Матеріал штока: Латунь
Ущільнювач: EPDM
Матеріал декоративної чаші: Латунь хромована
×
Запит стати партнером
Notice: Undefined variable: text_success in /home/raftec/www/system/storage/modification/catalog/view/theme/raftec/template/common/footer.tpl on line 96